קורסי לימוד בתטא הילינג

קורסי תטא הילינג – קורס משנה חיים

איך זה קורה שלושה  ימים של קורס תטא הילינג משנים חיים?

מה בעצם קורה בקורס  תטא הילינג שגורם לאנשים בסופו לומר, לכתוב ולהעיד ש'חייהם השתנו',  שהם 'נולדו מחדש', שהם 'התחתנו עם עצמם' ועוד שלל עדויות מרגשות שאני זוכה לשמוע על המפגש המחודש המרגש והטוב של אנשים עם עצמם.

לא על הכל יש לי תשובות ובעיקר קורה בקורס משהו שהוא מעבר למילים ובכל זאת אנסה להסביר את מה שכמעט לא ניתן. נסו לראות בעיני רוחכם את העינים הנוצצות, את הפנים שמשתנות, לחוש את הלבבות שנפתחים. להיות עדים לזו שהגיע ביום הראשון מכווצת וסגורה כולה ובבוקר היום השלישי נכנסת בקריאות שמחה אינדיאניות. נסו לדמיין את עצמכם חלק מאינטימיות מיוחדת (הקורסים שאני מעבירה הם מקסימום 14 תלמידים) שמאפשרת להיות מי שאתם ושמביאה שמחה גדולה של הנוכחים בה. בקורס האחרון  לדוגמה בכל הפסקה מילאה את החלל מוזיקה ושירה, חגגנו קבלת שבת מרגשת ועוד ועוד דברים שאינם בחומר הנלמד אלא פרי היחד והאפשרות שנמצאות בחלל.

ובכל זאת, לפני כל אלו מה מאפשר שינוי. השיטה המורה  והיחד.

השיטה – מדהימה בפני עצמה. מחזירה בזמן קצר את היכולת להתחבר לידע רוחני גבוה, הופכת את התת מודע לנגיש ומאפשרת לשלוף ידע טראומות ורגשות שאינם מועילים יותר ולהחליפם בידע, חוויות ורגש מיטיבים, מוארים וגבוהים.

המורה – כיום יש המון מורים לטתא בארץ. המורה משמעותי מאד להקניית השיטה ולתהליך. לכל מורה יחוד משלו, כל מורה שם דגשים על דברים אחרים. הגם שמבחינת התוכן כל הקורסים זהים, הם שונים מאד במהותם.  איך לבחור מורה? לקרוא, לחוש להרגיש. כמו בכל תחום ידע – מורה עושה את האיכות של כל קורס לא פחות מהשיטה.
ההתמחות והייחוד שלי הם ביכולת יוצאת דופן לעזור לאדם לעשות תהליכי עומק משמעותיים. תוך הקפדה על כל פרט, ליווי שמקיף הכל עם אחריות לכל החיים ואהבה אינסופית שמגובה במעשיים. כמי שמגיעה מהצטיינויות באקדמיה ומשנים של הדרכה – יכולות ההוראה והמקצועיות שלי בולטים מאד וזאת לצד יכולת לחיות את החיים מתוך שמחה גדולה פשטות וטוב. היכולת לעשות ולאפשר תהליכים כל כך משמעותיים בשילוב של מקצועיות, חוויה, עומק כיף ובלתי עמצאיות, אלו מקצת הדברים שתלמידי מציינים כשהם אומרים שחייהם השתנו בעקבות הקורס. אתם מוזמנים בשמחה לדבר עם כל אחד ואחת מהם.

היחד – מי ומה שאני כתלמידה מביאה אל החוויה הזאת. לא צריך להתאמץ רק להיות נכונה להביא את עצמי על מה ומי שאני ועל מה שאני רוצה לשנות. מכאן יוכלה המורה השמה על זה דגש לעזור לי לחולל את הנס. ליחד הזה מצטרפים המפגשים עם שותפי לקורס (שלעולם אינם מקריים) ובאלו אני מועצמת ומעצימה, וכוחותיי ויכולותיי משתקפים ומתאפשרים בתוך האינטראקציה.

הקורס הוא חוויה  ענקית והוא רק ההתחלה. בסיום הקורס  את ממשיכה לקבל ליווי ממני ומצטרפת למשפחה גדולה של תטאיסטים המחליפים טיפולים, נפגשים אחת לחודש למפגשי תרגול, ממשיכים לקורסי המשך ועוד ועוד