סדנאות NLP דמיון מודרך

מהי  שיטת ה –  NLP

 

שיטת ה –  NLP היא אמנם שיטה אשר פותחה כבר שבשנות השבעים אך את הפריצה הגדולה של עשתה זמן רב לאחר מכן. שיטת NLP הינה שיטה אשר מבוססת על מסקנה אליה הגיעו מפתחיה של השיטה – מסקנה כי ישנו קשר בין הדרך בה האדם תופס את המציאות לבין הרגשות שלו. הדרך בה האדם תופס את המציאות יכולה לגרום לו לראות אותה בדרך שונה לגמרי ולגרום לו לשנות את ההתנהגות שלו ואת צורת התקשורת שלו בהתאם. לכן, טיפול נכון יכול לסייע לאדם לתפוס את המציאות בצורה אובייקטיבית יותר ולשלוח על ההשלכות שלה בצורה הרבה יותר טובה , מה שעשוי להעניק לו אפשרות ליצור שינוי משמעותי מאוד בחייו.

כיצד פועל טיפול בשיטת NLP ?

טיפול אשר מבוצע בעזרת שיטת NLP הינו טיפול איכותי ומקצועי אשר יכול להפוך את חייו של האדם להרבה יותר טובים. במהלך הטיפול מבוצעים תרגילים שונים אשר דרכם האדם לומד כיצד המוח שלו מגיב לתחושות השונות שלו ולומד כיצד לשלוט על התחושות הללו. האדם לומד לזהות מצבים בהם עניין פעוט מאוד הופך עבורו לרגיש במיוחד ובעל השלכות רבות, רק בשל הדרך בה הוא תופס את המציאות. לכן, במהלך הטיפול בעזרת שיטת NLP לומד האדם לשלוט על ההתנהגות שלו ולשלוח על הדרך בה הוא רואה את המציאות, מה שיאפשר לו לשפר את צורת ההתנהלות שלו ביום – יום ויאפשר לו לשפר את החיים שלו בצורה משמעותית במיוחד.

באילו מקרים טיפול עם שיטת NLP יכול לעזור ?

 

טיפול אשר בו מבוצע שימוש בשיטת NLP יכול לסייע במגוון רחב של מצבים שונים. בין המצבים העיקריים אשר בהם ניתן לראות טיפול בשיטת NLP ניתן לראות מצבים כמו חוסר בביטחון עצמי, דימוי עצמי נמוך, קונפליקטים בין אישיים או קונפליקטים פנימיים של האדם, אנשים אשר תלויים בדבר מסויים או באדם כלשהו, התמכרויות שונות, חרדות, אמונות תפלות אשר גורמות להגבלות רבות בחייו של האדם ועוד. טיפול בשיטת NLP במצבים אלו, ובעוד מגוון רחב של מצבים נוספים, עשוי להפוך את חייו של האדם להרבה יותר טובים ולאפשר לו להתגבר על בעיות רבות בקלות רבה יותר ובצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה.

מי יכול להעניק טיפול בעזרת שיטת NLP ?

לקביעת פגישה למפגש תרפייה בדרך הטנטרה

http://www.tantralev.co.il/tantra_workshops/Couples_consolation.htm

כיום ניתן לראות מגוון רחב של מטפלים אשר מעניקים טיפול בעזרת שימוש עם שיטת NLP. לעתים רבות המטפלים משלבים את הטיפול בשיטה זו יחד עם טיפול בשיטות נוספות, קונבנציונאליות או אלטרנטיביות, וכך הטיפול הופך להיות הרבה יותר יעיל והרבה יותר נכון. כמובן, ההחלטה על צורת הטיפול, משך הטיפול וכל דבר נוסף נמצאת בידיים של המטפל ועל פי ההחלטה שלו. לרוב, הוא ינתח את ההתנהגות של האדם ואת השיפור שלו במהלך הטיפול וכך יחליט באיזה שלב יהיה ניתן להפסיק את הטיפול והאדם יוכל להמשיך לחיות את חייו בצורה טובה ונכונה ללא כל בעיה או הפרעה.

איך למצוא מטפלים בשיטת NLP ?

 

אם אתם מעוניינים לגשת אל מומחה ולבצע טיפול NLP כיום אתם יכולים למצוא מגוון רחב מאוד של מטפילים בקלות רבה. בעזרת רשת האינטרנט תוכלו למצוא מגוון רחב של מטפלים בעזרת שיטת NLP אך לפני שאתם בוחרים את המטפל אליו תגשו עליכם לבדוק אותו היטב. בדקו את הניסיון שלו בתחום, את צורת העבודה שלו, את התעודות שיש לו, את ההמלצות ממטופלים אחרים שלו וכך דבר נוסף אשר יכול  לאפשר לכם לבחור נכון יותר